Bosh-sahifa-kir Муғулистон делегацияси билан учрашув Ўзбекистон Республикаси Вазирлар Маҳкамаси ҳузуридаги Миллатлараро муносабатлар ва хорижий мамлакатлар билан дўстлик алоқалари қўмитасида Қўмита [...]
Bosh-sahifa-kir Наврўзи олам тантаналари давом этмоқда Мана яна ҳаётимизни гулга, қалбларимизни нурга тўлдирган баҳор фасли ўлкамизга кириб келди. Наврўз байрами юртимизда [...]
Bosh-sahifa-kir Ҳар кунимиз – Наврўз бўлсин! Ҳурматли ва азиз Ватандошлар! Сизларни, оила аъзоларингизни баҳор ва янгиланиш айёми – Наврўз билан чин [...]
Bosh-sahifa-kir “Ўзбекистон–Грузия” дўстлик жамиятининг йиғилиши Республика Халқ банки биносида Ўзбекистон-Грузия дўстлик жамиятининг ҳисобот йиғилиши бўлиб ўтди. Унда дўстлик жамияти раҳбарлари [...]
Bosh-sahifa-kir ВАТАНДОШЛАР БИЛАН ЮЗМА-ЮЗ Ўзбекистон Республикаси Вазирлар Маҳкамаси ҳузуридаги Миллатлараро муносабатлар ва хорижий мамлакатлар билан дўстлик алоқалари қўмитасида Америка [...]

Встреча с делегацией Монголии
В Комитете по межнациональным отношениям и дружественным связям с зарубежными странами при Кабинете Министров Республики [...]
glavnaya
Встреча с представителями деловых кругов Болгарии
По всему Узбекистану проходят всенародные гуляния, посвященные празднику весеннего обновления – Наврузу
В этом году, как никогда ранее, Навруз отмечался в Узбекистане как большой, всенародный праздник. Главные [...]
Навруз в наших лицах
Главный фактор процветания и прогресса нашего динамично развивающегося общества – мир и стабильность, единство многонационального [...]
Дан старт праздничным торжествам
В преддверии всенародного весеннего праздника Навруз Ассоциация корейских культурных центров Узбекистана пригласила на своё праздничное [...]