Ўзбекистон Республикаси Вазирлар Маҳкамаси ҳузуридаги Миллатлараро муносабатлар ва хорижий мамлакатлар билан дўстлик алоқалари қўмитаси томонидан […]
Month: Август 2021
“ЎЗБЕКИСТОН РЕСПУБЛИКАСИ МУСТАҚИЛЛИГИНИНГ 30 ЙИЛЛИГИ” КЎКРАК НИШОНИ ТОПШИРИЛДИ
Ватанимиз мустақиллигининг ўттиз йиллик байрамини халқимиз катта шоду хуррамлик билан кутиб олмоқда.
Чиноз туманидаги Эшонобод маҳалласида уч авлод учрашуви
Тарих, бугун ва келажакни ўзида мужассам этган бундай маънавий-маърифий тадбирлар эл-юртимиз ҳаётида гўзал анъанага айланди. […]
«Олтин қалам» билан тақдирланган немис журналистига мукофот топширилди
Мамлакатимиз элчихонасида Журналистика соҳасида «Олтин қалам» ХV Миллий мукофотининг «Ўзбекистон ҳақида хорижий журналистнинг энг яхши […]
Республика махсус комиссияси Ўзбекистонда Мустақиллик кунига бағишланган байрам тадбирларини ўтказишни маъқуллади
Республика махсус комиссияси томонидан Ўзбекистон давлат мустақиллигининг 30 йиллик байрами тадбирларини кўтаринки руҳда ўтказиш мақсадида Қорақалпоғистон […]

ОНЛАЙН ВСТРЕЧА С БОЛГАРСКИМИ ПАРТНЁРАМИ
Комитет по межнациональным отношениям и дружественным связям с зарубежными странами при Кабинете Министров Республики Узбекистан […]
2021 год glavnaya
В Берлине вручена награда победителю журналистского конкурса «Олтин қалам»
В Посольстве нашей страны в Германии в торжественной обстановке известной немецкой журналистке Биргит Ветцель вручена […]
День независимости будут праздновать на открытом воздухе
Спецкомиссия разрешила проводить на открытых площадках гуляния, концерты и развлекательные программы в честь 30-летия Независимости. Решением Республиканской специальной […]
2021 год glavnaya Новый Узбекистан
Книга-альбом «Новый Узбекистан» – достойный подарок к празднику независимости страны
В столице состоялась презентация книги-альбома «Новый Узбекистан», выпущенной издательством «Узбекистан». В преддверии 30-летия независимости нашей […]
ГЛУБОКОЕ СОБОЛЕЗНОВАНИЕ